Foto Video

Dbamy o to...

...by każde zdjęcie i ujęcie było wyjątkowe, pełne emocji, staramy się by każda uroczystość była indywidualną historią, opowiedzianą w ciekawy sposób. Film i zdjęcia tworzą ludzie - ich emocje i historie. Żadne wymyślne scenariusze czy akcesoria, nie zastąpią autentyczności i piękna chwili, wzroku skierowanego na ukochaną osobę, gestu oraz słowa.

REPORTAŻ ŚLUBNY

         Dzień ślubu, czyli jedno z najpiękniejszych wydarzeń w życiu. Będę z Wami podczas całego dnia czyli od przygotowań do oczepin. Warto uwiecznić każdą chwilę tego dnia, aby po latach oglądając album móc je wspominać. Zdjęcia wykonuję w formie reportażu, preferuję naturalne fotografie i wszędzie szukam emocji.
Reportaż ślubny może obejmować: Przygotowania u Panny Młodej oraz u Pana Młodego, Błogosławieństwo rodziców, Ceremonia zaślubin w kościele lub USC, Przyjęcie weselne, Zdjęcia grupowe, krótką sesję plenerową w dniu ślubu.

PLENER ŚLUBNY

    Tego typu zdjęcia różnią się od zdjęć reportażowych wykonywanych w dniu ślubu. Główną zaletą jest to, że mamy na nie więcej czasu i możemy zaplanować tego typu sesję. Miejsce sesji jest uzależnione od Waszych oczekiwań i wspólnych możliwości, dlatego przed sesją rozmawiamy o tym jaki charakter i klimat sesji Was interesuje.


SESJA ZDJĘCIOWA DLA ZAKOCHANYCH

      Niezależnie od tego czy jesteście po ślubie czy przed wykonuję również sesje zdjęciowe dla zakochanych i sesje narzeczeńskie. Tego typu sesja jest wspaniałą pamiątką i zarazem dobrą zabawą.

SESJE RODZINNE, CHRZEST, KOMUNIA

      Nie tylko przy okazji ślubu, fotografuję również Wasze Dzieci. Chrzest, roczek, komunia oraz wszelkie inne sesje rodzinne. Najwspanialszą pamiątką są albumy w których widać na zdjęciach jak się zmieniacie i jak dorastają Wasze dzieci. Sesje rodzinne możemy zrobić w dowolnym miejscu, u Was w domu, w plenerze lub studio fotograficznym.

SESJE KOBIECE, SENSUALNE,  METAMORFOZA, PORTRET

       Jeżeli zawsze marzyłaś o tym, aby zrobić sesję dla siebie to może jest ten moment, aby to zrobić? Zastanów się jaka najbardziej sesja by Ci odpowiadała, w jakiej stylistyce oraz miejscu. Sesję możemy zrobić w plenerze, studio lub innym klimatycznym miejscu.
Strona zbudowana z Kopage
← Zbuduj swoją teraz